Strona główna
Eat, Fun and Sleep B&B Molo
Eat, Work and Sleep B&B Molo
Home

Molo B&B

B&B Molo to obiekt który oferuje pokoje z łazienkami – 1, 2, 3 i 4 – osobowe. Naszym Gościom oferujemy śniadania oraz saunę. Obiekt położony jest zaledwie 1000 m od piaszczystej plaży, a także ok. 2000 m od Hali Ergo Arena. Idealne miejsce zarówno dla osób pragnących wypocząć, skorzystać z atrakcji kulturalnych lub zabawić się na popularnym sopockim Monciaku. Z tego miejsca jest wszędzie blisko.

 

Home

B&B MOLO

Opinie naszych klientów

Dariusz Trzybiński

Bardzo fajny hotel. Ceny przystępne. Pokój czysty, wszystko co potrzebne było na swoim miejscu. Bardzo wygodne łóżka. Funkcjonalna łazienka zaopatrzona w suszarkę. Śniadania w postaci szwedzkiego stołu. Produkty podane do śniadania bardzo wysokiej jakości. Serdecznie polecam.

Paul C

“Zatrzymujemy się w Be & Be Molo z naszymi bliźniakami przez 4 dni. Pracownicy byli wspaniali i bardzo pomocni, nie miałem konwertera wtyczki i zapytałem w recepcji, nie mieli żadnych. Kiedy wróciłem z plaży kilka godzin później, wyszły i przyniosły 2 dla mnie. Byli także bardzo elastyczni, pozwalając nam na spóźnienie się i śniadanie kontynuowaliśmy nieco później w pierwszy pełny dzień, kiedy spóźniliśmy się po podróży. Pokój był czysty i nowy, bardzo prosty (bez czajnika itp.), Ale idealny na krótką przerwę. Wynajęliśmy samochód na 40 dni przez 4 dni i jeździliśmy między Sopotem, Gdynią i Gdańskiem, więc było centralnie.
Gorąco polecam”

Łucja

“PLUSY Super lokalizacja, bardzo blisko dworca w Sopocie. Przytulne pokoje, bardzo ciepłe, czysto i cicho.
Super kontakt z właścicielem. Pokoje otwierane za pomocą karty, podobnie jak drzwi wejściowe.
Jeszcze tam wrócę. MINUSY Nie bylo takiej rzeczy.”

Poznaj nasze

Usługi dodatkowe