Strona główna » B&B Molo o sobie

O sobie

Pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami

Dla naszych gości przygotowaliśmy 15 pokoi hotelowych – 1, 2, 3 i 4 osobowych. Nasze pokoje wyposażone są w nowoczesne łazienki z prysznicami. Na wyposażeniu naszych pokoi znajdują się telewizor, szafa, stolik nocny, biurko, czajnik.

Studio dla 6 osób

Naszym Gościom oferujemy również rodzinne Studio. Jest to oferta dla 6 osób – dodatkowo z aneksem kuchennym.

B&B Molo

Obiekt B&B Molo to nowy i bardzo nowoczesny obiekt zbudowany z myślą o komforcie za przystępną cenę dla naszych gości . Zarówno nazwa, jak architektura i wystrój pokoi nawiązuje do nadmorskiej stolicy naszego kraju, a w głównej mierze do najdłuższego drewnianego pomostu morskiego w Europie, czyli do sopockiego Molo. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy wspólną kuchnię, część ogrodową oraz monitorowany parking. Obiekt oferuje również saunę.

Posiłki

B&B Molo oferuje śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Naszym Gościom oferujemy zawsze ciepłe, słodkie i słone dania. Na specjalne życzenie naszych Gości przygotowujemy posiłki wegetariańskie. W obiekcie możemy zamówić również obiadokolacje.

Sauna

W obiekcie znajduje się strefa SPA z sauną suchą i sauną na podczerwień. Pomieszczenie saunowe wyposażone jest w leżaczki, dwa prysznice oraz przyjemną muzyczkę.

Zapoznaj się z regulaminem obiektu.