Strona główna » Masaż

Masaż w Sopocie

W naszym obiekcie oferujemy masaż w wykonaniu Piotra Harmozy – masażysty z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuje on masaż relaksacyjny i orientalny, masaż głowy oraz terapię brzucha. Masaż w naszym hotelu w Sopocie to nie tylko chwila ulgi dla zmęczonych mięśni, ale przede wszystkim holistyczne podejście do ciała i duszy.

 

Regeneracja po aktywnym dniu

Czy to napięcie w karku po długim dniu zwiedzania, czy potrzeba regeneracji po aktywnym dniu na sopockiej plaży – profesjonalny masaż zapewni Państwu ulgę i odprężenie. Wykorzystując naturalne olejki, aromatyczne esencje oraz profesjonalne techniki, masaż przeniesie Państwa w stan głębokiego relaksu.

Każdy masaż w naszym hotelu to także okazja, by zanurzyć się w atmosferze luksusu. Nowocześnie urządzone pomieszczenie saunowe, delikatne oświetlenie oraz kojąca muzyka sprawiają, że od pierwszych chwil poczują się Państwo wyjątkowo.

 

Korzyści dla zdrowia i samopoczucia

Masaż pomaga zmniejszyć poziom kortyzolu (hormonu stresu), co przyczynia się do głębokiego relaksu. Techniki masażu stymulują przepływ krwi, co może wspomagać dotlenienie tkanek i usprawniać krążenie. Masaż może pomóc też złagodzić bóle mięśniowe, napięcia oraz dolegliwości związane z przeciążeniem.

Masaż rozluźnia mięśnie i stawy, co przyczynia się do zwiększenia zakresu ruchu. Relaksacyjne działanie masażu może przyczynić się również do głębszego i bardziej regenerującego snu. Masaże często pomagają także w łagodzeniu bólu głowy oraz napięcia w okolicy karku. Zapraszamy serdecznie po więcej informacji telefonicznie lub mailowo.