Strona główna » Eventy

Eventy w Sopocie

W naszym obiekcie organizujemy różnego rodzaju eventy i bankiety z poczęstunkiem do 40 osób. Dysponujemy nowoczesną salą konferencyjną, która została zaprojektowana z myślą o potrzebach nowoczesnego biznesu. Zaawansowany sprzęt multimedialny, dostęp do szybkiego Internetu oraz profesjonalna obsługa gwarantują, że Państwa konferencja lub szkolenie przebiegnie bez zakłóceń. Po wyczerpującym spotkaniu Goście mogą odpocząć w luksusowych apartamentach blisko sopockiej plaży.

Poczęstunek i obiadokolacja

Ofertę poczęstunku realizujemy również w zakresie spotkań towarzyskich. Pyszne potrawy bankietowe oferuje zaprzyjaźniona Restauracja Lucynka z gdańskiego Wrzeszcza. W razie pytań nasza obsługa pozostaje do dyspozycji oraz realizuje zamówienia.

Naszym Gościom oferujemy także obiadokolację z Restauracji Amici oraz Bar Bursztyn. Potrawy są połączeniem tradycji oraz nowoczesności kuchni polskiej. Warto spróbować żeberek, z których słynie szef kuchni. Pyszne obiadokolacje nasi Goście mogą zamówić w recepcji lub telefonicznie przed przyjazdem.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w przypadku pytań do kontaktu z nami. Jesteśmy przekonani, że w naszym hotelu każdy spędzi miło czas.